- -15,34 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 1 |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Εξουσία | 0 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.08 l |
| Πίεση αντλίας | 18 bar |
| Υψος | 15.6 cm |
| Πλάτος | 7.1 cm |
| Βάθος | 6.2 cm |
| Βάρος | 0.336 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο |