- -15,34 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Culoare | Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Trepte temperatura | 1 |
| Tip | Manual |
| Tip bautura | Espresso |
| Numar produse preparate | 1 |
| Putere | 0 W |
| Trepte putere | 1 |
| Capacitate rezervor apa | 0.08 l |
| Presiune pompa | 18 bar |
| Inaltime | 15.6 cm |
| Latime | 7.1 cm |
| Adancime | 6.2 cm |
| Greutate | 0.336 Kg |
| Garanție | 24 месеца |
| Tip alimentare | Tocmai |