- -230,59 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Μικρό υλικό | Ατσάλι |
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καφές, Καπουτσίνο, Λάτε, Мока |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 2 |
| Σύστημα γάλακτος | Αυτόματη |
| Εξουσία | 1650 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 2 l |
| Πίεση αντλίας | 15 bar |
| Υψος | 37 cm |
| Πλάτος | 34 cm |
| Βάθος | 33 cm |
| Μήκος καλωδίου | 109 cm |
| Βάρος | 11.67 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Κόκκοι |