- -230,59 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | LCD |
| Material rasnita | Oţel |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Inox, Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Trepte temperatura | 3 |
| Tip | Automat |
| Tip bautura | Espresso, Cafea, Cappuccino, Târziu, Mochha |
| Numar produse preparate | 2 |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Putere | 1650 W |
| Capacitate rezervor apa | 2 l |
| Presiune pompa | 15 bar |
| Inaltime | 37 cm |
| Latime | 34 cm |
| Adancime | 33 cm |
| Lungime cablu | 109 cm |
| Greutate | 11.67 Kg |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Cereale |