- -40,90 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | LCD |
| Μικρό υλικό | Κεραμικό |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Програма за декалцифициране, Αυτόματος καθαρισμός, Γρήγορη θέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Με κάψουλες |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καφές, Καπουτσίνο, Лате макиато, Крем кафе, Ζεστή σοκολάτα |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Εξουσία | 1400 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.7 l, 0.7 l |
| Πίεση αντλίας | 3.3 bar |
| Υψος | 26.5 cm |
| Πλάτος | 15.7 cm |
| Βάθος | 36.6 cm, 36.6 cm |
| Βάρος | 2.76 Kg, 2.76 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Κάψουλες |