- -40,90 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | LCD |
| Material rasnita | Ceramică |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Functii | Rezervor de apa, Programul de decalcificare, Curățarea automată, Încălzire |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Capsulă |
| Tip bautura | Espresso, Cafea, Cappuccino, Makiato târziu, Culoare de cafea, Ciocolată fierbinte |
| Numar produse preparate | 1 |
| Putere | 1400 W |
| Capacitate rezervor apa | 0.7 l, 0.7 l |
| Presiune pompa | 3.3 bar |
| Inaltime | 26.5 cm |
| Latime | 15.7 cm |
| Adancime | 36.6 cm, 36.6 cm |
| Greutate | 2.76 Kg, 2.76 Kg |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Capsule |