- -138,05 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Μικρό υλικό | Inox, Ατσάλι |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Програма за декалцифициране, Αυτόματος καθαρισμός, Πρόγραμμα εξοικονόμησης ενέργειας, Αφαιρούμενο δοχείο για λίπη / υγρά, Настройка на градусите на мелене, Регулиране на височината на дюзата за кафе, Подвижен контейтер за мляко, Διήθηση νερού |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 3 |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καφές, Καπουτσίνο, Лате макиато, Ζεστό νερό, Горещо мляко, Еспресо макиато, Flat white, Mляко кафе, Cafe Cortado |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 16 |
| Σύστημα γάλακτος | Αυτόματη |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Επίπεδο λείανσης | 13 |
| Εξουσία | 1450 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.4 l |
| Πίεση αντλίας | 19 bar |
| Χωρητικότητα της θήκης του καφέ | 250 g |
| Χωρητικότητα δοχείου γάλακτος | 450 ml |
| Υπολειπόμενη χωρητικότητα δοχείου | 10 μερίδες |
| Υψος | 38.5 cm |
| Πλάτος | 24.5 cm |
| Βάθος | 43 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.5 m |
| Βάρος | 9.7 Kg |
| Μέγιστο ύψος του φλιτζανιού | 14 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κόκκοι |