- -138,05 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | Ecran tactil |
| Material rasnita | Inox, Oţel |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Bej |
| Functii | Oprirea automată, Rezervor de apa, Programul de decalcificare, Curățarea automată, Programul de economisire a energiei, Navă de grăsime / lichid detașabilă, Setarea gradelor de măcinare, Reglați înălțimea duzei de cafea, Container de lapte mobil, Filtrarea apei |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Trepte temperatura | 3 |
| Tip | Automat |
| Tip bautura | Espresso, Cafea, Cappuccino, Makiato târziu, Apa fierbinte, Lapte cald, Espresso makiato, Flat white, Mляко кафе, Cafe Cortado |
| Numar produse preparate | 16 |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Numar duze cafea | 2 |
| Trepte de macinare rasnita | 13 |
| Putere | 1450 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.4 l |
| Presiune pompa | 19 bar |
| Capacitate compartiment cafea | 250 g |
| Capacitate rezervor lapte | 450 ml |
| Capacitate recipient reziduuri | 10 porții |
| Inaltime | 38.5 cm |
| Latime | 24.5 cm |
| Adancime | 43 cm |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Greutate | 9.7 Kg |
| Inaltime maxima ceasca | 14 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai, Cereale |