- -153,39 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Μικρό υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Μύλος, Ρύθμιση της ποσότητας του καφέ, Γρήγορη θέρμανση, Έλεγχος Wi-Fi, Cold drink preparation |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καφές, Καπουτσίνο, Лате макиато, Ζεστό νερό, Горещо мляко, Млечна пяна, Кафе Американо, Μακιάτο |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Σύστημα γάλακτος | Αυτόματη |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Εξουσία | 1450 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.8 l |
| Πίεση αντλίας | 19 bar |
| Χωρητικότητα της θήκης του καφέ | 300 g |
| Υπολειπόμενη χωρητικότητα δοχείου | 14 μερίδες |
| Υψος | 38.5 cm |
| Πλάτος | 26 cm |
| Βάθος | 45 cm |
| Βάρος | 11.2 Kg |
| Μέγιστο ύψος του φλιτζανιού | 16 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κόκκοι |