- -153,39 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | Ecran tactil |
| Material rasnita | Metal |
| Culoare | Gri, Negru |
| Functii | Pisa, Setarea cantității de cafea, Încălzire, Wi-Fi, Cold drink preparation |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Tip bautura | Espresso, Cafea, Cappuccino, Makiato târziu, Apa fierbinte, Lapte cald, Spumă de lapte, Cafea americană, Makiato |
| Numar produse preparate | 1 |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Numar duze cafea | 2 |
| Putere | 1450 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.8 l |
| Presiune pompa | 19 bar |
| Capacitate compartiment cafea | 300 g |
| Capacitate recipient reziduuri | 14 porții |
| Inaltime | 38.5 cm |
| Latime | 26 cm |
| Adancime | 45 cm |
| Greutate | 11.2 Kg |
| Inaltime maxima ceasca | 16 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai, Cereale |