- -190,09 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Μικρό υλικό | Ατσάλι |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Cold drink preparation |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Αυτόματη |
| Είδος ποτού | Διπλός εσπρέσο |
| Σύστημα γάλακτος | Αυτόματη |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Εξουσία | 1450 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.4 l |
| Πίεση αντλίας | 19 bar |
| Χωρητικότητα της θήκης του καφέ | 250 g |
| Υπολειπόμενη χωρητικότητα δοχείου | 10 μερίδες |
| Υψος | 38.5 cm |
| Πλάτος | 24.5 cm |
| Βάθος | 43 cm |
| Βάρος | 9.7 Kg |
| Μέγιστο ύψος του φλιτζανιού | 14 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |