- -190,09 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | Ecran tactil |
| Material rasnita | Oţel |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Functii | Protecție împotriva supraîncălzirii, Cold drink preparation |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Automat |
| Tip bautura | Dublu espresso |
| Sistem spumare lapte | Automat |
| Numar duze cafea | 2 |
| Putere | 1450 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.4 l |
| Presiune pompa | 19 bar |
| Capacitate compartiment cafea | 250 g |
| Capacitate recipient reziduuri | 10 porții |
| Inaltime | 38.5 cm |
| Latime | 24.5 cm |
| Adancime | 43 cm |
| Greutate | 9.7 Kg |
| Inaltime maxima ceasca | 14 cm |
| Garanție | 24 luni |