- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση, Σε ετοιμότητα |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Με κάψουλες |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καπουτσίνο, Ристрето, Καφέ Lungo , Flat white |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 1 |
| Εξουσία | 1400 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.9 l |
| Πίεση αντλίας | 20 bar |
| Πλάτος | 14 cm |
| Βάθος | 33 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κάψουλες |