- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Culoare | Negru |
| Functii | Rezervor de apa, Indicator luminos, Protecție împotriva supraîncălzirii, Gata |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Capsulă |
| Tip bautura | Espresso, Cappuccino, Restabili, Espresso lung, Flat white |
| Numar produse preparate | 1 |
| Numar duze cafea | 1 |
| Putere | 1400 W |
| Capacitate rezervor apa | 0.9 l |
| Presiune pompa | 20 bar |
| Latime | 14 cm |
| Adancime | 33 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai, Capsule |