- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Μικρό υλικό | Inox |
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Inox |
| Λειτουργίες | Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Μύλος, Αφαιρούμενο δοχείο για λίπη / υγρά, Λυχνία ένδειξης, Σύστημα θερμικού μπλοκαρίσματος, Θέρμανση φλιτζανιού, Διήθηση νερού, Cold drink preparation |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Είδος ποτού | Εσπρέσο, Καπουτσίνο, Лате макиато |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 4 |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 2 |
| Επίπεδο λείανσης | 15 |
| Εξουσία | 1500 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.8 l |
| Πίεση αντλίας | 20 bar |
| Υψος | 37 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Βάθος | 38 cm |
| Βάρος | 5.3 Kg |
| Μέγιστο ύψος του φλιτζανιού | 13.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κόκκοι |