- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Tip display | Ecran tactil |
| Material rasnita | Inox |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Inox |
| Functii | Rezervor de apa, Pisa, Navă de grăsime / lichid detașabilă, Indicator luminos, Sistem termoblocking, Încălzire, Filtrarea apei, Cold drink preparation |
| Utilizare | Intern |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Manual |
| Tip bautura | Espresso, Cappuccino, Makiato târziu |
| Numar produse preparate | 4 |
| Numar duze cafea | 2 |
| Trepte de macinare rasnita | 15 |
| Putere | 1500 W |
| Capacitate rezervor apa | 1.8 l |
| Presiune pompa | 20 bar |
| Inaltime | 37 cm |
| Latime | 22 cm |
| Adancime | 38 cm |
| Greutate | 5.3 Kg |
| Inaltime maxima ceasca | 13.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai, Cereale |