- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Косачки за трева |
|
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Τύπος Προϊόντος | Робот-косачка |
| Επίπεδο θορύβου (dB) | 61,53 dB |
| Χρώμα | Μαύρο/Πορτοκαλί |
| Αριθμός τροχών | 2 |
| Τύπος τροφοδοσίας | Μπαταρία |
| Ελάχιστο ύψος κοπής (mm) | 25 mm |
| Μέγιστο ύψος κοπής (mm) | 65 mm |
| Πλάτος κοπής (cm) | 24 cm |
| Μέγεθος επιφάνειας εργασίας (τ.μ.) | 1500 кв. м. |
| Βάρος | 10 + 0.9 Kg |