- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Косачки за трева |
|
| Garanție | 24 luni |
| Tip produs | Робот-косачка |
| Nivel de zgomot (dB) | 61,53 dB |
| Culoare | Negru / portocaliu |
| Numărul de roți | 2 |
| Tipul sursei de alimentare | Acumulator |
| Înălțimea minimă de tăiere (mm) | 25 mm |
| Înălțimea maximă de tăiere (mm) | 65 mm |
| Lățimea de tăiere (cm) | 24 cm |
| Dimensiunea suprafetei de lucru (mp) | 1500 кв. м. |
| Greutate | 10 + 0.9 Kg |