- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кафемашини |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Εξουσία | 960 W |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο |
| Χρησιμοποιήστε για | Καφές |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Γυαλί |
| Αριθμός φλυτζανιών | 12 |
| Υψος | 35 cm |
| Πλάτος | 23.5 cm |
| Μήκος | 21 cm |
| Βάρος | 4.08 Kg |
| Χωρητικότητα κοντέινερ | 2.1 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |