- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кафемашини |
|
| Culoare | Albastru |
| Putere | 960 W |
| Functii | Temporizator |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip alimentare | Tocmai |
| Destinat pentru | Cafea |
| Material recipient | Sticlă |
| Numar de cesti | 12 |
| Inaltime | 35 cm |
| Latime | 23.5 cm |
| Lungime | 21 cm |
| Greutate | 4.08 Kg |
| Capacitate recipient | 2.1 l |
| Garanție | 24 месеца |