- -23,01 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кафемашини |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 400 W |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Κουτάλι μέτρησης |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο |
| Χρησιμοποιήστε για | Καφές |
| Υψος | 23 cm |
| Μήκος | 13 cm |
| Χωρητικότητα κοντέινερ | 0.25 l |