- -23,01 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кафемашини |
|
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 400 W |
| Functii | Indicator luminos |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Obligatoriu |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip alimentare | Tocmai |
| Destinat pentru | Cafea |
| Inaltime | 23 cm |
| Lungime | 13 cm |
| Capacitate recipient | 0.25 l |