- -5,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Inox |
| Τύπος στήριξης | Ενσωμάτωση |
| Ενα είδος | Αυτόματη, Με κάψουλες |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 10 |
| Εξουσία | 1650 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 1.8 l |
| Πίεση αντλίας | 19 bar |
| Χωρητικότητα της θήκης του καφέ | 1.8 l |
| Υψος | 41.1 cm |
| Πλάτος | 27.4 cm |
| Βάθος | 32.6 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κάψουλες |