- -28,12 €
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 1000 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 - 240 V ~ 50 - 60 Hz |
| Βαθμός ταχύτητας | 6 |
| Υψος | 39 cm |
| Πλάτος | 24.6 cm |
| Μήκος | 31.5 cm |
| Βάρος | 4.8 Kg |
| Χρώμα | Inox, Κόκκινο |
| Υλικό μπολ | Inox |
| Λειτουργίες | Месене Смесване Разбиване |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Планетарен |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Σφυγμός, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 5 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |