- -28,12 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 1000 W |
| Tensiune alimentare | 220 - 240 V ~ 50 - 60 Hz |
| Trepte de viteza | 6 |
| Inaltime | 39 cm |
| Latime | 24.6 cm |
| Lungime | 31.5 cm |
| Greutate | 4.8 Kg |
| Culoare | Inox, Rosu |
| Material bol | Inox |
| Functii | Месене Смесване Разбиване |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Планетарен |
| Caracteristici cheie | Puls, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Capacitate bol | 5 l |
| Garanție | 24 luni |