
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Βαθμός ταχύτητας | 5 |
| Υψος | 24.9 cm |
| Πλάτος | 27.6 cm |
| Μήκος | 10 cm |
| Βάρος | 1.5 Kg |
| Χρώμα | Τιρκουάζ |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Φορητό μίξερ |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Τούρμπο, Μεταβλητή ταχύτητα, Προστασία από υπερθέρμανση, BPA Free |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |