
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Миксери |
|
| Trepte de viteza | 5 |
| Inaltime | 24.9 cm |
| Latime | 27.6 cm |
| Lungime | 10 cm |
| Greutate | 1.5 Kg |
| Culoare | Turcoaz |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Mixer mobil |
| Caracteristici cheie | Turbo, Variabil, Protecție împotriva supraîncălzirii, BPA Free |
| Garanție | 24 luni |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |