- -80,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 300 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220-240V |
| Βαθμός ταχύτητας | 10 |
| Υψος | 36 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Μήκος | 37 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1.2 m |
| Βάρος | 11 Kg |
| Υλικό μπολ | Inox |
| Λειτουργίες | Ανάμιξη, Ζύμωμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Планетарен |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Πλύσιμο σε πλυντήριο πιάτων, Αντιολισθητικό σύστημα, Μεταβλητή ταχύτητα, Προστασία από υπερθέρμανση, Σύστημα ασφαλείας |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 4.7 l |
| Εγγύηση | 60 μήνες |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |