- -80,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 300 W |
| Tensiune alimentare | 220-240V |
| Trepte de viteza | 10 |
| Inaltime | 36 cm |
| Latime | 24 cm |
| Lungime | 37 cm |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Greutate | 11 Kg |
| Material bol | Inox |
| Functii | Amestecare, Frământare |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Планетарен |
| Caracteristici cheie | Spălarea în mașina de spălat vase, Sistem anti-alunecare, Variabil, Protecție împotriva supraîncălzirii, Sistem de siguranță |
| Capacitate bol | 4.7 l |
| Garanție | 60 luni |
| ЕЕО ТАКСА | 5 |