- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα
Αυτό το μίξερ είναι μια ιδανική συσκευή για κάθε κουζίνα καθώς μπορεί να καταφέρει πολλά και χωρίς επίβλεψη! Απλώς πρόσθεσε τα υλικά και άφησέ το να δουλεύει μόνο του ενώ παράλληλα μπορείς να προετοιμάσεις το μεσημεριανό γεύμα ή ένα επιδόρπιο.
Το μπολ ανάμειξης περιστρέφεται και σου επιτρέπει να παρακολουθείς και να επεμβαίνεις εύκολα στη διαδικασία ανάμειξης. Το μπολ έχει χωρητικότητα 3,2L και είναι αρκετά φαρδύ ώστε να μπορείς να προσθέτεις εύκολα έξτρα υλικά.
Χάρη στο άνοιγμα στο κάλυμμα του μπολ, μπορείς εύκολα να προσθέσεις τα υλικά χωρίς να ανησυχείς για πιτσιλιές ή για έναν ακατάστατο πάγκο κουζίνας.
Η συσκευή είναι απλή στη χρήση αφού διαθέτει διακόπτη on-off με επιλογή ταχύτητας, κουμπί turbo και κουμπί απελευθέρωσης κτυπήματος.
Όλα τα αξεσουάρ και τα εξαρτήματα της συσκευής μπορούν να πλυθούν εύκολα στο πλυντήριο πιάτων.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Αυτό το μίξερ είναι μια ιδανική συσκευή για κάθε κουζίνα καθώς μπορεί να καταφέρει πολλά και χωρίς επίβλεψη! Απλώς πρόσθεσε τα υλικά και άφησέ το να δουλεύει μόνο του ενώ παράλληλα μπορείς να προετοιμάσεις το μεσημεριανό γεύμα ή ένα επιδόρπιο.
Το μπολ ανάμειξης περιστρέφεται και σου επιτρέπει να παρακολουθείς και να επεμβαίνεις εύκολα στη διαδικασία ανάμειξης. Το μπολ έχει χωρητικότητα 3,2L και είναι αρκετά φαρδύ ώστε να μπορείς να προσθέτεις εύκολα έξτρα υλικά.
Χάρη στο άνοιγμα στο κάλυμμα του μπολ, μπορείς εύκολα να προσθέσεις τα υλικά χωρίς να ανησυχείς για πιτσιλιές ή για έναν ακατάστατο πάγκο κουζίνας.
Η συσκευή είναι απλή στη χρήση αφού διαθέτει διακόπτη on-off με επιλογή ταχύτητας, κουμπί turbo και κουμπί απελευθέρωσης κτυπήματος.
Όλα τα αξεσουάρ και τα εξαρτήματα της συσκευής μπορούν να πλυθούν εύκολα στο πλυντήριο πιάτων.
Χαρακτηριστικά
Миксери |
|
| Εξουσία | 965 x 628 x 279 - 0 mm |
| Βαθμός ταχύτητας | 5 |
| Υψος | 30 cm |
| Πλάτος | 33.5 cm |
| Μήκος | 20.5 cm |
| Χρώμα | Λευκό, Inox |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Λειτουργίες | Ανάμιξη, Ζύμωμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Μίξερ με μπολ |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Τούρμπο, Προστασία από υπερθέρμανση |