- -5,11 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Миксери |
|
| Putere | 965 x 628 x 279 - 0 mm |
| Trepte de viteza | 5 |
| Inaltime | 30 cm |
| Latime | 33.5 cm |
| Lungime | 20.5 cm |
| Culoare | Alb, Inox |
| Material bol | Plastic |
| Functii | Amestecare, Frământare |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Mixer cu un castron |
| Caracteristici cheie | Turbo, Protecție împotriva supraîncălzirii |