- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Мини хладилници |
|
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 4 l |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Εξουσία | 42 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 12 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 100 kWh |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 4 l |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class C |
| Υψος | 24 cm |
| Πλάτος | 27 cm |
| Βάθος | 18.5 cm |
| Βάρος | 1.85 Kg |