- -15,34 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Мини хладилници |
|
| Frigider cu volum net | 4 l |
| Sistem de răcire | Static |
| Putere | 42 W |
| Tensiunea de alimentare | 12 V |
| Consumul anual de energie | 100 kWh |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 4 l |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa C |
| Înălţime | 24 cm |
| Lăţime | 27 cm |
| Adâncime | 18.5 cm |
| Greutate | 1.85 Kg |