- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Мини хладилници |
|
| Λειτουργίες | Обратима врата |
| Διανομέας νερού | Οχι |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 2 |
| Ψυγείο καθαρού όγκου | 43 l |
| Αριθμός ραφιών ψυγείου | 1 |
| Κλιματική τάξη | N-ST-T |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600A |
| Εξουσία | 75 W |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 80 kWh |
| Ημερήσια ενεργειακή δαπάνη | 0.291 kWh |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Καθαρός όγκος | 43 l |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Αναστρέψιμες πόρτες |
| Συνολικός ακαθάριστος όγκος | 45 l |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Βάρος | 13.5 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |
| Εγγύηση | 24 месеца |