- -7,67 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мини хладилници |
|
| Funcții | Обратима врата |
| Dozator de apa | Nu |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Numărul de compartimente | 2 |
| Frigider cu volum net | 43 l |
| Numărul de rafturi frigider | 1 |
| Clasa de climă | N-ST-T |
| Agent de răcire | R 600A |
| Putere | 75 W |
| Consumul anual de energie | 80 kWh |
| Cheltuieli zilnice de energie | 0.291 kWh |
| Culoare | Negru |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Tipul de montare | Standard |
| Volumul net | 43 l |
| Deschizând ușa | Uși reversibile |
| Volumul total brut | 45 l |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Greutate | 13.5 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |
| Garanție | 24 месеца |