- -23,01 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Чопъри |
|
| Χρώμα | Λευκό, Κόκκινο |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Πολυκόφτης |
| Τύπος μπλέντερ | Χειρός |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 0 W |
| Χωρητικότητα | 0.25 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Λειτουργίες | Κοπή |
| Υψος | 11 cm |
| Μήκος | 8 cm |
| Βάθος | 8 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |