- -2,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Чопъри |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό μπολ | Γυαλί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Πολυκόφτης |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 400 W |
| Χωρητικότητα | 1 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 1 |
| Λειτουργίες | Κοπή |
| Υψος | 24.5 cm |
| Μήκος | 16.5 cm |