- -2,56 €
- Stoc epuizat
![]()
- Putere: 400 W
- 1 cĸopoct
- Rezervor de sticla cu o capacitate de 1 l
- Joi seara de la furtuna neasteptata
- Potrivit pentru tocat legumele, carnea, macinarea condimentelor, depozitarea ghetii
- Usor de curatat: fierbatorul si aragazul sunt potrivite pentru curatare in masina de spalat vase
- Sistem de siguranta
- Lungime cablu: 105 cm
Dimensiuni A/L/D:
Inaltime: 24,5 cm
Latime: 19,5 cm
Lungime: 16,5 cm
Greutate: 2 kg
Culoare alba
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Putere: 400 W
- 1 cĸopoct
- Rezervor de sticla cu o capacitate de 1 l
- Joi seara de la furtuna neasteptata
- Potrivit pentru tocat legumele, carnea, macinarea condimentelor, depozitarea ghetii
- Usor de curatat: fierbatorul si aragazul sunt potrivite pentru curatare in masina de spalat vase
- Sistem de siguranta
- Lungime cablu: 105 cm
Dimensiuni A/L/D:
Inaltime: 24,5 cm
Latime: 19,5 cm
Lungime: 16,5 cm
Greutate: 2 kg
Culoare alba
Fisa tehnica
Чопъри |
|
| Culoare | Alb |
| Material bol | Sticlă |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Chopper |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 400 W |
| Capacitate | 1 l |
| Trepte de viteza | 1 |
| Functii | Tăierea |
| Inaltime | 24.5 cm |
| Lungime | 16.5 cm |