- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Блендери |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό μπολ | Πλαστικό |
| Χρήση | Σπιτικό, Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Τύπος Προϊόντος | Μπλέντερ |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 500 W |
| Χωρητικότητα | 1.5 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 2 |
| Λειτουργίες | Πολτοποίηση |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητική βάση, Προστασία από υπερθέρμανση, Σφυγμός, Εργονομικός σχεδιασμός, Πόδια από καουτσούκ, Μοντέρνος σχεδιασμός |
| Υψος | 37 cm |
| Μήκος | 21 cm |
| Βάθος | 18 cm |