- -5,11 €
- Stoc epuizat
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Negru |
| Material bol | Plastic |
| Utilizare | Intern, Intern |
| Tip panou de comanda | Mecanic |
| Tip produs | Blender |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 500 W |
| Capacitate | 1.5 l |
| Trepte de viteza | 2 |
| Functii | Trecere |
| Caracteristici cheie | Non-Slip, Protecția împotriva supraîncălzirii, Puls, Design ergonomic, Picioare de cauciuc, Design modern |
| Inaltime | 37 cm |
| Lungime | 21 cm |
| Adancime | 18 cm |