- -18,41 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Блендери |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος Προϊόντος | Μίξερ |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 1200 W |
| Χωρητικότητα | 2.1 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 6 + Импулс |
| Λειτουργίες | Πολτοποίηση, Ανάμιξη, Άλεσμα, Άλεσμα |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Εύκολος καθαρισμός, Εύκολη χρήση, Αντιολισθητικά πόδια από καουτσούκ, Ανταλλακτικά που πλένονται στο πλυντήριο πιάτων, Χωρίς BPA, Μεταβλητή ταχύτητα, Εύκολο στην αποσυναρμολόγηση, Μοντέρνος σχεδιασμός, Мултифункционален |
| Υψος | 37 cm |
| Βάθος | 20.8 cm |
| Βάρος | 3.7 Kg |
| Χρώμα | Inox/Μαύρο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |