- -18,41 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Gri, Negru |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip produs | Blond |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 1200 W |
| Capacitate | 2.1 l |
| Trepte de viteza | 6 + Импулс |
| Functii | Trecere, Amestecare, Pisa, Pisa |
| Caracteristici cheie | Curățarea ușoară, Uşor, Picioarele din cauciuc împotriva alunecării, Părți potrivite pentru mașină de spălat vase, Fara BPA, Variabil, Ușor de dezasamblat, Design modern, Multifuncțional |
| Inaltime | 37 cm |
| Adancime | 20.8 cm |
| Greutate | 3.7 Kg |
| Culoare | Inox / negru |
| Garanție | 24 luni |