(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Блендери |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Υλικό μπολ | Тритан |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος Προϊόντος | Μπλέντερ |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 1500 W |
| Χωρητικότητα | 1.8 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 8 |
| Λειτουργίες | Πολτοποίηση, Κοπή, Ανάμιξη, Άλεσμα, Θρυμματισμός πάγου, Κοπή |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προστασία από υπερθέρμανση, Ένδειξη LED, Смути, Χωρίς BPA, Σύστημα κατά της υπερθέρμανσης, LED touch display, Пулс функция |
| Υψος | 50 cm |
| Μήκος | 20 cm |
| Βάθος | 20 cm |
| Μήκος καλωδίου | 75 cm |
| Βάρος | 5.64 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |