(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Gri, Negru |
| Material bol | Tritan |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip produs | Blender |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 1500 W |
| Capacitate | 1.8 l |
| Trepte de viteza | 8 |
| Functii | Trecere, Tăierea, Amestecare, Pisa, Ice Crush, Tăiere |
| Caracteristici cheie | Protecția împotriva supraîncălzirii, Indicator LED, Deranjat, Fara BPA, Protectie la supraincalzire, LED touch display, Funcția de impulsuri |
| Inaltime | 50 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Adancime | 20 cm |
| Lungime cablu | 75 cm |
| Greutate | 5.64 Kg |
| Garanție | 24 luni |