- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Блендери |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Υλικό μπολ | Тритан |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Τύπος Προϊόντος | Μπλέντερ |
| Τύπος μπλέντερ | Όρθιος |
| Υλικό λεπίδας | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εξουσία | 1500 W |
| Χωρητικότητα | 1.8 l |
| Βαθμός ταχύτητας | 5 + Παλμοί |
| Λειτουργίες | Κοπή, Ανάμιξη, Θρυμματισμός πάγου, Προετοιμασία σούπας |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Προστασία από υπερθέρμανση, Ένδειξη LED, Χωρίς BPA, LED touch display |
| Υψος | 42.5 cm |
| Μήκος | 16.8 cm |
| Βάθος | 16.8 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Βάρος | 4.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |