- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Блендери |
|
| Culoare | Gri, Negru |
| Material bol | Tritan |
| Utilizare | Intern |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Tip produs | Blender |
| Tip blender | Permanent |
| Material lame | Oțel inoxidabil |
| Putere | 1500 W |
| Capacitate | 1.8 l |
| Trepte de viteza | 5 + Impuls |
| Functii | Tăierea, Amestecare, Ice Crush, Pregătirea supelor |
| Caracteristici cheie | Protecția împotriva supraîncălzirii, Indicator LED, Fara BPA, LED touch display |
| Inaltime | 42.5 cm |
| Lungime | 16.8 cm |
| Adancime | 16.8 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Greutate | 4.5 Kg |
| Garanție | 24 luni |