- -3,07 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Купи |
|
| Υψος | 8 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Διάμετρος | 25 cm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Χρήση | Σερβίρισμα |
| Τύπος Προϊόντος | Μπολ |
| Υλικό | Μπαμπού |
| Προορίζεται για | Салата, Φρούτα |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Τύπος Κυπέλλου | Standard |