- -3,07 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Купи |
|
| Înălţime | 8 cm |
| Lăţime | 25 cm |
| Diametru | 25 cm |
| Culoare | Maro |
| Utilizare | Servire |
| Tip produs | Castron |
| Material | Bambus |
| Destinate pentru | Salată, Fructe |
| Forma | Rundă |
| Număr / set | 1 |
| Tip cupa | Standard |