(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Мелници за подправки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Μύλος |
| Υλικό | Κεραμικό, Ατσάλι, ABS |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Μύλος |
| Προορίζεται για | Пипер, Σπόροι |
| Λειτουργίες | Регулируема основа |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 4 x AAA |
| Τύπος μύλου | Ηλεκτρική |
| Υψος | 18 cm |
| Πλάτος | 5 cm |
| Μήκος | 5.5 cm |