(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Мелници за подправки |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Mill |
| Material | Ceramică, Oţel, ABS |
| Pachet de conținut | 1 x Rasnita |
| Destinate pentru | Piper, Semințe |
| Funcții | Reglabil |
| Baterii necesare | 4 x AAA |
| Tipul morii | Electric |
| Înălţime | 18 cm |
| Lăţime | 5 cm |
| Lungime | 5.5 cm |